Walsin Technologies WLCW2520Z0JR68PB
General Purpose Inductor, 0.68uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 8 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW2520Z0JR68PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 680NH 400MA 1.47 OHM
Chip Wire Ind 2520(1008) 680nH ±5%