Walsin Technologies WLCW2520Z0JR27PB
General Purpose Inductor, 0.27uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW2520Z0JR27PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 270NH 500MA 910 MOHM
Chip Wire Ind 2520(1008) 270nH ±5%