Walsin Technologies WLCW2520Z0JR22PB
General Purpose Inductor, 0.22uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW2520Z0JR22PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 220NH 500MA 840 MOHM
Chip Wire Ind 2520(1008) 220nH ±5%