Walsin Technologies WLCW2520Z0J2R7PB
General Purpose Inductor, 2.7uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW2520Z0J2R7PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 2.7UH 290MA 3.2 OHM
Chip Wire Ind 2520(1008) 2.7uH ±5%