Walsin Technologies WLCW2520Z0GR91PB
General Purpose Inductor, 0.91uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW2520Z0GR91PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 910NH 380MA 1.68 OHM
Chip Wire Ind 2520(1008) 910nH ±2%