Walsin Technologies WLCW2520Z0G2R0PB
General Purpose Inductor, 2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW2520Z0G2R0PB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 2UH 280MA 2.8 OHM SMD
Chip Wire Ind 2520(1008) 2.0uH ±2%