Walsin Technologies WLCW1608Z0JR27PB
General Purpose Inductor, 0.27uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1608Z0JR27PB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1608(0603) 270nH ±5%
FIXED IND 270NH 170MA 2.3 OHM