Walsin Technologies WLCW1608Z0JR15PB
General Purpose Inductor, 0.15uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1608Z0JR15PB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1608(0603) 150nH ±5%
FIXED IND 150NH 280MA 920 MOHM