Walsin Technologies WLCW1608Z0JR12PB
General Purpose Inductor, 0.12uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1608Z0JR12PB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1608(0603) 120nH ±5%
FIXED IND 120NH 300MA 650 MOHM