Walsin Technologies WLCW1608Z0JR11PB
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1608Z0JR11PB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1608(0603) 110nH ±5%
FIXED IND 110NH 300MA 610 MOHM