Walsin Technologies WLCW1608Z0J8N2PB
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1608Z0J8N2PB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1608(0603) 8.2nH ±5%
FIXED IND 8.2NH 700MA 120 MOHM