Walsin Technologies WLCW1608Z0J82NPB
General Purpose Inductor, 0.082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1608Z0J82NPB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1608(0603) 82nH ±5%
FIXED IND 82NH 400MA 540 MOHM