Walsin Technologies WLCW1608Z0J7N5PB
General Purpose Inductor, 0.0075uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1608Z0J7N5PB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1608(0603) 7.5nH ±5%
FIXED IND 7.5NH 700MA 106 MOHM