Walsin Technologies WLCW1608Z0GR13PB
General Purpose Inductor, 0.13uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 8 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1608Z0GR13PB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1608(0603) 130nH ±2%
FIXED IND 130NH 300MA 720 MOHM