Walsin Technologies WLCW1608Z0GR12PB
General Purpose Inductor, 0.12uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1608Z0GR12PB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1608(0603) 120nH ±2%
FIXED IND 120NH 300MA 650 MOHM