Walsin Technologies WLCW1608Z0G72NPB
General Purpose Inductor, 0.072uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 8 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1608Z0G72NPB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1608(0603) 72nH ±2%
FIXED IND 72NH 400MA 490 MOHM