Walsin Technologies WLCW1608Z0G33NPB
General Purpose Inductor, 0.033uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1608Z0G33NPB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1608(0603) 33nH ±2%
FIXED IND 33NH 600MA 220 MOHM