Walsin Technologies WLCW1608Z0G11NPB
General Purpose Inductor, 0.011uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1608Z0G11NPB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1608(0603) 11nH ±2%
FIXED IND 11NH 700MA 86 MOHM SMD