Walsin Technologies WLCW1005Z0J13NTB
General Purpose Inductor, 0.013uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1005Z0J13NTB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1005(0402) 13nH ±5%
FIXED IND 13NH 440MA 210 MOHM