Walsin Technologies WLCW1005Z0G22NTB
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 8 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1005Z0G22NTB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1005(0402) 22nH ±2%
FIXED IND 22NH 400MA 300 MOHM