Walsin Technologies WLCW1005CFW2N7TB
General Purpose Inductor, 0.0027uH, 18.52%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 8 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1005CFW2N7TB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1005(0402) 2.7nH ±0.5nH
FIXED IND 2.7NH 850MA 50 MOHM