Walsin Technologies WLCW1005CFJ8N2TB
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 8 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1005CFJ8N2TB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1005(0402) 8.2nH ±5%
FIXED IND 8.2NH 540MA 140 MOHM