Walsin Technologies WLCW1005CFH9N3TB
General Purpose Inductor, 0.0093uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 8 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1005CFH9N3TB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1005(0402) 9.3nH ±3%
FIXED IND 9.3NH 540MA 140 MOHM