Walsin Technologies WLCW1005CFB2N7TB
General Purpose Inductor, 0.0027uH, 3.7%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-03-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1005CFB2N7TB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1005(0402) 2.7nH ±0.1nH
FIXED IND 2.7NH 850MA 50 MOHM