Walsin Technologies WLCW1005CFB2N5TB
General Purpose Inductor, 0.0025uH, 4%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1005CFB2N5TB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1005(0402) 2.5nH ±0.1nH
FIXED IND 2.5NH 850MA 50 MOHM