Walsin Technologies WLCW1005CFB2N4TB
General Purpose Inductor, 0.0024uH, 4.17%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCW1005CFB2N4TB fournies par ses distributeurs.
Chip Wire Ind 1005(0402) 2.4nH ±0.1nH
FIXED IND 2.4NH 850MA 50 MOHM