Walsin Technologies WLCM1005Z0H10NTB
General Purpose Inductor, 0.01uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCM1005Z0H10NTB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 10NH 500MA 300 MOHM
MLCI 1005(0402) 10nH ±3%