Walsin Technologies WLCM1005Z0B0N3TB
General Purpose Inductor, 0.0003uH, 33.3333%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet11 pagesIl y a 6 ans
Datasheet11 pagesIl y a 7 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCM1005Z0B0N3TB fournies par ses distributeurs.
100MHz 10GHz 1A 8@100MHz 0.3nH 80m¦¸ ¡À0.1nH 0402 1mm*500¦Ìm*600¦Ìm
FIXED IND 300PH 1A 80 MOHM SMD
MLCI 1005(0402) 0.3nH±0.1nH