Walsin Technologies WLCM0603TGC3N3TB
General Purpose Inductor, 0.0033uH, 6.0606%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLCM0603TGC3N3TB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 3.3NH 400MA 300 MOHM
MLCI 0603(0201) 3.3nH±0.2nH