Walsin Technologies WLBD4516K2U800PP
Ferrite Bead 80 Ohm 1806 1LN
Fiches techniques et documents
TME
Datasheet15 pagesIl y a 5 ans
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLBD4516K2U800PP fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 80 OHM 1806 1LN
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.8A, 2 Pin(s)