Walsin Technologies WLBD4516HCU851PH
Ferrite Bead 850 Ohm 1806 1LN
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 3 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLBD4516HCU851PH fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 850 OHM 1806 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 1.5A, 2 Pin(s)