Walsin Technologies WLBD3216HCU800PH
Ferrite Bead 80 Ohm 1206 1LN
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 3 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLBD3216HCU800PH fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 80 OHM 1206 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 4A, 2 Pin(s)