Walsin Technologies WLBD1608K2U301TP
Ferrite Bead 300 Ohm 0603 1LN
IHS
Datasheet15 pagesIl y a 5 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLBD1608K2U301TP fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN
Chip Bead 1608K1(0603) 300 OHM ±25%
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.5A, 2 Pin(s)