Walsin Technologies WLBD1608K2U100TP
Ferrite Bead 10 Ohm 0603 1LN
IHS
Datasheet15 pagesIl y a 5 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLBD1608K2U100TP fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.6A, 2 Pin(s)