Walsin Technologies WLBD1608HCU471TL
Ferrite Bead 470 Ohm 0603 1LN
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 3 ans
TME
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLBD1608HCU471TL fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 1A, 2 Pin(s)