Walsin Technologies WLBD1608HCU300TL
Ferrite Bead 30 Ohm 0603 1LN
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 3 ans
TME
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLBD1608HCU300TL fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)