Walsin Technologies WLBD1005HCU471TL
Ferrite Bead 470 Ohm 0402 1LN
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 3 ans
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLBD1005HCU471TL fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.6A, 2 Pin(s)