Walsin Technologies WLAC294AZ0JT18LB
General Purpose Inductor, 0.422uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4225
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLAC294AZ0JT18LB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 422NH 2.5A 60 MOHM SMD
SMD Coil 294A T18 422nH ±5%