Walsin Technologies WLAC294AZ0GT15LB
General Purpose Inductor, 0.246uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4225
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLAC294AZ0GT15LB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 246NH 3A 35 MOHM SMD
SMD Coil 294A T15 246nH ±2%