Walsin Technologies WLAC294AZ0GT12LB
General Purpose Inductor, 0.169uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4225
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLAC294AZ0GT12LB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 169NH 3A 25 MOHM SMD
SMD Coil 294A T12 169nH ±2%