Walsin Technologies WLAC293AZ0K56NLB
General Purpose Inductor, 0.056uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1915
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLAC293AZ0K56NLB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 56NH 3A 6.2 MOHM SMD
SMD Coil 293A 56N 56nH ±10%