Walsin Technologies WLAC293AZ0J68NLB
General Purpose Inductor, 0.068uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1915
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLAC293AZ0J68NLB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 68NH 2.5A 8.2 MOHM SMD
SMD Coil 293A 68N 68nH ±5%