Walsin Technologies WLAC293AZ0J39NLB
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1915
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLAC293AZ0J39NLB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 39NH 3A 4.4 MOHM SMD
SMD Coil 293A 39N 39nH ±5%