Walsin Technologies WLAC293AZ0J22NLB
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1915
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLAC293AZ0J22NLB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 22NH 3A 4.2 MOHM SMD
SMD Coil 293A 22N 22nH ±5%