Walsin Technologies WLAC293AZ0G56NLB
General Purpose Inductor, 0.056uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1915
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLAC293AZ0G56NLB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 56NH 3A 6.2 MOHM SMD
SMD Coil 293A 56N 56nH ±2%