Walsin Technologies WLAC293AZ0G27NLB
General Purpose Inductor, 0.027uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1915
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 8 ans
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLAC293AZ0G27NLB fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 27NH 3.5A 4 MOHM SMD
SMD Coil 293A 27N 27nH ±2%