Walsin Technologies WA06X102 JTL
Res Array 1K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Fiches techniques et documents
TME
Datasheet9 pagesIl y a 14 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+147%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WA06X102 JTL fournies par ses distributeurs.
Array/Network Resistor, Isolated, 1000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Res N/W, Isolated, 1K, 0.1W, 0603 Rohs Compliant: Yes |WALSIN WA06X102 JTL
4 ±5% 1kΩ 100mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS