Walsin Technologies MT15B102K500CT
50V 1nF X7R ±10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet27 pagesIl y a 3 ans
ODG (Origin Data Global)
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.64%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2014-05-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies MT15B102K500CT fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 0.001uF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125C Automotive AEC-Q200 T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 0402
Cap, 1000Pf, 50V, Mlcc, 0402 Rohs Compliant: Yes |WALSIN MT15B102K500CT
Chip Capacitor (MLCC) 0402 1nF ±10% 50V X7R
0402 MLCC X7R 1000 pF +/- 10% 50 V TR MT