Walsin Technologies MR04X1911FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1910ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 5 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-09-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies MR04X1911FTL fournies par ses distributeurs.
RES 1.91K OHM 1% 0402
0402 1K91 1% Resistor