Walsin Technologies 1812B105J500CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 1812
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
TECHDesign
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 1812B105J500CT fournies par ses distributeurs.
1812 MLCC X7R 1 uF+/- 5% 50 V T&R
CAP CER 1UF 50V X7R 1812